• 05-082 Latchorzew, ul. Warszawska 164
  • Tel. 883 329 871

O nas

Lease 4 Biz

Lease 4 Biz - od 12 lat w branży leasingowej

Lease 4 Biz to zespół doświadczonych pracowników z branży finansowych. Rozumiemy potrzeby przedsiębiorców i wychodzimy im naprzeciw.
Jesteśmy jedną z niewielu firm w Polsce, która proponuje kompleksowe rozwiązania Leasingowe ze zwrotem.

Szukasz samochodu ale na rynku nie ma nic ciekawego? a może masz już upatrzony pojazd lub maszynę, ale wszystkie oferty finansowania wydają się być zbyt drogie? I tu ze swoją ofertą Pojawia się Lease 4 Biz. Twój motoryzacyjny Concierge.

THE TAX MANAGEMENT

70%
O Lease Bridge

Znajdź idealny pojazd lub maszynę

Dzięki kontaktom w praktycznie wszystkich sieciach dealerskich i najlepszych komisach w kraju i poza nim, znajdziemy twój wymarzony pojazd w Polsce lub ściągniemy zza granicy, a następnie przeprowadzimy proces finansowania.

Wybierz optymalną ofertę

Przedstawimy najbardziej atrakcyjną ofertę na nowy leasing (nie jesteś jednak zobligowany do korzystania z naszych rozwiązań leasingowych- możesz wskazać swój leasing do którego sprzedany zostanie pojazd lub maszyna)

Zyskaj gotówkę do obrotu

Dzięki sieci rzeczoznawców pomożemy uzyskać/ określić najwyższą możliwą wartość pojazdu i urządzenia podczas procesu uzyskiwania leasingu, co pozwoli na otrzymanie dodatkowej gotówki do obrotu.