• 05-082 Latchorzew, ul. Warszawska 164
  • Tel. 883 329 871

Witaj!

Jesteśmy firmą zajmującą się wyszukiwaniem samochodów na specjalne zamówienie oraz oferujemy naszym klientom możliwość leasingu wybranego pojazdu. Posiadamy duże doświadczenie w branży, a nasza baza dostawców i komisów pozwala nam na znalezienie prawie każdego auta, jakiego potrzebuje nasz klient.

Dla naszych potencjalnych klientów przygotowaliśmy specjalny formularz, który pozwoli nam poznać ich wymagania i preferencje, dzięki czemu będziemy mogli dokładnie dopasować ofertę do ich potrzeb.

Leasing dla firm
LEASE 4 BIZ

Formularz zamówienia samochodu

W oparciu o wypełnione przez klienta wymagania, skompletujemy dla niego najlepszą ofertę, w której znajdzie się nie tylko wybrany przez niego samochód, ale również korzystny i dogodny leasing. Dzięki naszemu doświadczeniu i szerokiej bazie dostawców, jesteśmy w stanie zapewnić konkurencyjne ceny oraz szybki i profesjonalny proces realizacji zamówienia.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, prosimy o wypełnienie formularza lub skontaktowanie się z nami bezpośrednio, a nasi eksperci pomogą Ci znaleźć wymarzone auto oraz dopasować leasing do Twoich potrzeb.